4 thoughts on “Vzdělávací video”

 1. Ahoj Richarde!
  V prvé řadě chci říct, že se jedná za mě o velmi zajímavé téma, které, myslím si, může oslovit hodně lidí. Určitě takto ukážeš, že ačkoliv Blender je složitý program, vždy se to dá nějak zvládnout – stačí začít. 🙂
  V úvodní části je vidět, že čteš z obrazovky a hrozně si do toho kýveš mobilem, vypadáš jak kdyby jsi plul parníkem na rozbouřeném moři. 😀 Trochu mi dělal problém náhlý přechod z úvodní části do té hlavní, protože mluvíš potišeji, tak to byl takový šok. Jinak oceňuji, že názorně ukazuješ, jak se s programem pracuje, je pravda, že si ani nedokážu představit, jak bys něco takovéhoto mohl vysvětlovat jen v teorii.
  Za mě se jedná o velmi zdařilé video, klidně bych se podívala na další část. 🙂

 2. Zdravím kolego!
  Hned na začátek musím říct, že opravdu klobouk dolů. Video je pěkně namluveno a hezky umíš vysvětlit základní problematiku Blenderu. Osobně jsem se vždy chtěl naučit v něčem takovém pracovat, ale nikdy jsem nenašel potřebnou odvahu, možná tímto videem si mi ji dal, takže za to Ti děkuji! 🙂 Bohužel musím souhlasit S Věrkou, začátek, kdy jsi na kameře, tak se skutečně kolébáš jak kdyby si právě zažíval turbulence v letadle, ale je to spíše jen malá výtka. Zbytek videa je po technické stránce skvěle zpracován.
  Trochu mi chybí při vysvětlování prostředí Blenderu podmazová hudba – možná je to otázkou tvého vkusu, proč si ji tam nedal, ale osobně bych zaexperimentoval.
  Celkově tedy video hodnotím jako velice zdařilé.
  p.s.: Chci pokračování!!!

 3. Dobrý den Richarde,
  pod komentáře kolegů se jistě podepsat dá, přesto však bude vyžadovat úpravu. V zadání je stanovený rozsah. Úkolem je mimo jiné naučit se daný rozsah dodržet. Jedenáctiminutové video je dvakrát více. Video tedy prosím zkraťte. Zamyslete se, co je opravdu důležité – blender v pěti minutách. Dále úvodní houpání opravdu není pro diváka moc příjemné. Otázkou je také, nakolik je vhodné mít za sebou nejspíš postel s peřinami, o prostředí jsme na cvičení mluvili. Pokud se nepletu, případně mne prosím opravte, chybí Vám také jeden prvek z nejméně dvou požadovaných. Doporučuji přidat hudbu, nebo text, který by video strukturoval.

  HT

  1. Dobrý den 🙂 Video jsem upravil, začátek kompletně předělal, přidal pár efektů a vystříhal věci které nebyly zcela podstatné. Finální délka je 7 minut. Naneštěstí mě zradil program se kterým jsem experimentoval a zanechal ve finálním videu odporný a gigantický watermark. Vzhledem k tomu, že jsem si s programem hrál asi dvě hodiny než mě takto podrazil doufám, že finální výsledek takto stačí. Program nabízí možnost ostaranění watermarku, ale překvapivě za nepěkné peníze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *